Ceramiczne EKO

Ceramicznie = ekologicznie

Podczas gdy to piszę, z dalekiego wschodu ciągną wagony wypełnione tysiącami ton… tworzyw sztucznych uformowanych odpowiednio w misy, flakony, pojemniki, tace, talerze, zabawki, biżuterię.

Możemy kupić wszystko, co chcemy za niewielkie pieniądze.Jednak z  czego tak naprawdę wykonane są przedmioty, którymi się otaczamy? Czy ich wytwarzanie nie zostawia aby zbyt dużego śladu na naszej planecie? Jaki ma to wpływ na nasze zdrowie i na zdrowie naszych dzieci? Coraz więcej ludzi zadaje sobie dzisiaj te pytania. I słusznie, bo mało kto, produkując dziś coś na wielką skalę, zważa na jakość produktu. Chęć zysku zazwyczaj przeważa nad troską o dobro drugiego człowieka, nie wspominając nawet o kwestiach środowiska i przyszłych pokoleń.

Na szczęście wraz ze wzrostem dostępu do źródeł wiedzy, wśród ludzi rośnie świadomość konsumencka. Coraz częściej wybieramy to, co naturalne, co dobre dla nas i dla naszej planety.

Jaki to ma związek z ceramiką? Otóż istnienie przedmiotu CERAMICZNEGO, jako wytworu z GLINY,od początku do końca odbywa się w zgodzie z NATURĄ.

Wybierając ceramikę jako materiał na prezent, pamiątkę, dekorację czy przedmiot użytkowy, nie musimy iść na żadne kompromisy. Z czystym sumieniem- polecam.